Marka Tescil İşlemleri

Kurumsal alan adı almak kişisel alan adı almak kadar kolay değil, bir kaç işlem yapmamız gerekiyor. Kurumsal yapı diyence hemen bir sürü doküman aklınıza gelmesin, aslında bir çok doküman var fakat bunları halletmeden de alabilirsiniz. Alan adını istediğiniz kelimenin bir marka olması gerekiyor şöyle örnek verelim.

 

  1. kişilerin itiraz etme süresi  2 aydır. Marka patenti, isim patenti, firma tescil nedir? Marka sorgulama, marka kontrol, marka tescil sorgulama, isim tescil sorgulama nasıl yapılır?

 

Marka Patenti ya da İsim Patenti Nedir? Yukarıda da belirttiğimiz gibi 45 marka sınıfından 10 tanesi hizmet sektörüyle ilgilidir. Hizmet sektöründe de olsanız; markanızı kötü niyetli olarak kullanmak isteyenler çıkabilir, markanızı sizden önce tescil ettirebilir ve sizi zor duruma düşürebilirler.

 

Marka Tescili – 9.191 defa okundu. MARKA PATENT ALMA’nın sunduğu kampanyalar sadece bunlarla sınırlı değil.

 

Marka tescilinde kurumsal şirketlere özel fiyatlar ve ücretsiz ön araştırma hizmeti verilmektedir. –Marka tescili 10 yıl boyunca korunur. İşletmenin mal veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeye yarayan, kişi adları, sözcükler, şekiller, sayılar vb. işaretler markayı oluşturur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s